Merkez Diş Polikliniği, Ağız ve Diş Bakımı, Kanal Tedavisi, Ortodonti, Pedodonti, Sabit Protezler, Haraketli Protezler, Görüntüleme, Tedavi, Periodontoloji, Beyazlatma, Zirkonyum, 

Acil Yardım, Diş Çekimi, İmplant, Diş Eti Tedavisi, Diş Taşı Temizliği, Diş Dolgusu, Estetik Diş Hekimliği, Gömülü Diş Çekimi, Diş Teli, Lazer Tedavisi, Diş Kaplama,

Diş Gıcırdatma, Diş Apsesi, Protez Onarımı, Çene Cerrahisi, Diş Bakım Ürünleri, Porselen Lamina, Diş Sensitivitesi, Çocuk Diş Hekimliği

Kliniğimiz Hakkında Yorumlarınız

Kliniğin konumu ve ulaşım kolaylığı gerçekten büyük bir avantaj. Özellikle toplu taşıma araçları ile rahatça ulaşabiliyorum ve otopark sorunu yaşamıyorum. Güler yüzlü personel ve modern donanımlar sayesinde diş tedavim çok rahat geçiyor.
Ali Demir
Ali Demir
Ağız ve Diş Bakımı
Çocuk oyun parkı ve bekleme alanındaki TV ünitesi sayesinde çocuklarımın sıkılmadan zaman geçirmesi harika. Bu kadar detaylı düşünülmüş bir klinikte tedavi görmek çok memnuniyet verici. Herkese tavsiye ederim.
Elif Yılmaz
Elif Yılmaz
Pedodonti
Kliniğin sunduğu geniş hizmet yelpazesi sayesinde tüm diş sorunlarımı tek bir yerde çözebiliyorum. Modern cihazlar ve uzman kadro ile aldığım hizmetin kalitesinden çok memnunum.
Mehmet Kaya
Mehmet Kaya
Kanal Tedavisi
Sterilizasyon ve hijyen konusundaki titizlikleri beni çok etkiledi. Kliniğe adım attığınız andan itibaren kendinizi güvende hissediyorsunuz. Ayrıca, personelin ilgisi ve güler yüzü sayesinde tedavi süreci çok rahat geçiyor.
Ayşe Aydın
Ayşe Aydın
Sabit Protezler
Çalışanlarının sürekli gelişim ve yenilikleri takip ederek hizmetlerine yansıtmaları çok önemli. Kliniğin vizyonu ve misyonu doğrultusunda hizmet almanın ayrıcalığını yaşıyorum. Kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer.
Kerem Şahin
Kerem Şahin
Tedavi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

BİZE ULAŞIN

info@merkezdisklinigi.com

+90 536 264 99 39

+90 258 264 30 83 | +90 258 261 63 83

BİZİ ZİYARET ET

Saltak Caddesi No: 54 DENİZLİ