Merkez Diş Polikliniği, Ağız ve Diş Bakımı, Kanal Tedavisi, Ortodonti, Pedodonti, Sabit Protezler, Haraketli Protezler, Görüntüleme, Tedavi, Periodontoloji, Beyazlatma, Zirkonyum, 

Acil Yardım, Diş Çekimi, İmplant, Diş Eti Tedavisi, Diş Taşı Temizliği, Diş Dolgusu, Estetik Diş Hekimliği, Gömülü Diş Çekimi, Diş Teli, Lazer Tedavisi, Diş Kaplama,

Diş Gıcırdatma, Diş Apsesi, Protez Onarımı, Çene Cerrahisi, Diş Bakım Ürünleri, Porselen Lamina, Diş Sensitivitesi, Çocuk Diş Hekimliği

Hakkımızda

Hastanemiz;

Merkez Diş Polikliniği

Kliniğimiz kent merkezinde tümüyle kendi kullanımına ait özel düzenlenmiş binası ile Saltak Caddesi üzerinde özel ve kamu sağlık kuruluşlarının yoğun olarak yer aldığı hastaneler bölgesinde yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı kolay olduğu gibi hemen yakınında yer alan çok katlı belediye otoparkı ile de özel araç sahiplerine kolaylık sağlamaktadır. Girişte yer alan bahçesi ile sıcak ve sempatik bir karşılama sunan klinik çağdaş diş hekimliğine uygun olarak tasarlanmıştır.

Hizmet devamlılığını sağlamak ve kaliteyi yüksek standartta sunmak için yapının bitişiğine özel ünite hazırlanmıştır. 3 katlı klinikte 10 ünite ile hizmet verilmektedir. 

Kliniğimizin 2. Katında geniş bir alan bekleme bölümü olarak düzenlenmiş ve bir köşesinede oyun parkı hazırlanmıştır. Hastalarımızın ve yakınlarının sıkılmadan zaman geçirebilmesi için Tv ünitesi ve bir kütüphane oluşturulmuştur. Tüm dental bölümler kendi içinde müstakil birer diş kliniği olarak tesis edilmiş olup kullanım amacına uygun ekipmanlarla desteklenmiştir. 

Bu amaçla kliniğimizin ilk katı ; Hasta kabul ünitesi, bekleme bölümü, ilk muayene ünitesi, cerrahi ve acil müdahaleler ünitesi, sterilizasyon ve panoramik ünitesi,bilişim ünitesi, servis mutfağı, bakım ünitesi , müdür odası , İkinci Katı ; Bekleme salonu ve kütüphane Çocuk oyun parkı , diş hekimliğinde farklı alanlarda hizmet veren 5 ayrı kliniğimiz ve tıbbi depo, Üçüncü katı Personel mutfağı ,doktor toplantı odası , idari sorumlu odası ve özel uygulama klinikleri ile Halitozis – Periodontoloji klinikleri olarak hastalarımızın hizmetine sunulmuştur.  

VİZYONUMUZ

Güler yüzlü, kaliteli ve sürekli gelişmeyi hedefleyen koruyucu, fonksiyonel, estetik ve tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetini sunmak.

MİSYONUMUZ

Hizmet alan memnuniyetini sürekli kılan,
Yasal mevzuata bilimsel ve etik kurallara uygun,
En son gelişmeleri ve değişimi takip ederek yenilikleri hizmetlerine yansıtan,
Çalışanlarına, çevreye ve topluma karşı sorumlu,
Kaliteli, ulaşılabilir ve etkin hizmet anlayışıyla,
Tercih edilen bir kurum olarak ağız ve diş sağlığı hizmetini sürekli geliştirmektir.

Modern ve Donanımlı

Kliniğimiz, modern diş hekimliğine uygun olarak tasarlanmış ve son teknoloji ile donatılmış bir yapıdadır. Binamız, özel ve kamu sağlık kuruluşlarının yoğun olarak yer aldığı Saltak Caddesi üzerinde, hastaneler bölgesinde yer almaktadır.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Kliniğimiz, her biri kendi içinde müstakil diş kliniği olarak tasarlanmış olan 10 ayrı ünitede hizmet vermektedir.

Profesyonel ve Güler Yüzlü Kadro

Misyonumuz gereği, hizmet alan memnuniyetini sürekli kılmak ve kaliteli hizmet sunmak için güler yüzlü ve alanında uzman bir kadro ile çalışmaktayız.

Kapsamlı ve Etkin Sağlık Hizmetleri

Vizyonumuz doğrultusunda, koruyucu, fonksiyonel, estetik ve tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetlerini yüksek standartlarda sunmaktayız.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

BİZE ULAŞIN

info@merkezdisklinigi.com

+90 536 264 99 39

+90 258 264 30 83 | +90 258 261 63 83

BİZİ ZİYARET ET

Saltak Caddesi No: 54 DENİZLİ