Hizmetlerimiz
HAREKETLİ PROTEZLER
Kirilmayan deflex protezler, pempe damak maddesinin termoblastik gelistirilmis seklidir. Bu protezlerde metal kaide kullanilmadigi için estetik olarak oldukça basarilidir.Hafif oldugu ve seffaf geçirgen bir pembe rengi oldugu için hasta beklentilerini oldukça iyi karsilamaktadir.Deflex kirilmayan protezler hasta tarafindan düsürüldügünde ve çigneme olarak zorlandiginda kesinlikle kirilmazlar.Kirilmasi için bir tele verilen defalarca bükme hareketi gibi,büküm hareketinin çok defalar tekrarlanmasi gerekir.


Total (Tam) protezler
Eger kisi agzindaki tüm disleri kaybetmisse total-tam- protezlerin yapilmasi gerekmektedir. Son yillarda total protezler artik dissiz agizlar tek sansi olmaktan çikti. Çene kemigine yerlestirilen implantlar ve bunlardan destek alinarak hazirlanan protezler artik hastalara kendi disleriyle çigniyormus hissi vermekte ve bu sebeple siklikla tercih edilmektedir.


Parsiyel(bölümlü) protezler
Agizda eksilen dislerin yerini doldurmak amaciyla,agizdaki sabit saglam dislere, özel hassas tutucular yardimiyla tutunan, eksik disleriniz yerine yapay hazir dislerin yerlestirildigi, hasta tarafindan takilip çikartilabilen protezle


Hassas tutuculu(çit-çitli) protezler
Yine kismen dissiz agizlara uygulanirlar. krose olarak adlandirilan ve protezin tutuculugunu saglamak için kullanilan metal parçalarin yerine kullanilan sisteme hassas tutucu denir.Bölümlü protezlere nazaran daha estetik görünümlü olan protezlerdir.