Hekimlerimiz
YRD.DOC.DR.SERHAT MERTOĞLU(ORTODONTİ UZMANI)
1980 yılında İzmir'de doğdum.İlk ve orta ögrenimimi İzmir'de tamamladım.2005 yılında Ege Üniversite Dişhekimliği fakültesinden mezun oldum.
2005-2006 yıllarında yedek subay olarak Ankara 3.Hava İkmal Birliğinde askerlik görevimi yaptım.2006-2008 yılları arasında kendime ait muayenehanemde serbest Diş Hekimliği hizmeti verdim.2008-2012 yıllarında Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Ortodonti Doktorası ve Uzmanlığı eğitimini tamamladım.2013-2016 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Yardımcı Doçentlik yaptım.2017 yılından itibaren Merkez Diş Kliniğinde Ortodonti Uzmanı olarak mesleki kariyerimi sürdürmekteyim.
Hızlandırılmış Ordodontik tedaviler,Ortognatik Cerrahi ve Lingual tedavi ile ilgilenmekteyim.Seyahat etmeyi ve sporu severim.Bir erkek çocuk babasıyım.
DİŞ HEKİMİ - DEVRİM SAĞLAM
1975 yılında Denizli’ de doğdum. Öğretmen anne babanın ilk çocuğuyum. İlk ve orta öğrenimimi Denizli’ de 1991 yılında tamamladım. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesine kaydoldum. Fakülteden 1996 yılında mezun oldum ve serbest diş hekimliğine başladım. 

1998 – 1999 yıllarında yedek subay olarak Jandarma Okullar Komutanlığında askerlik görevimi yaptım. 1999 – 2006 yılları arasında kendime ait muayenehanemde serbest diş hekimliği hizmeti verdim. Diş hekimliği ve diğer bir çok alanda kurs ve seminerlere katıldım. 2006 yılından bu yana Merkez Diş Kliniği kurucu hekimi olarak mesleki kariyerimi sürdürmekteyim. 

Eğitim kurumlarına gönüllü ağız ve diş sağlığı eğitmeni olarak katkı sağlıyorum. Diş hekimliğinde konservatif restorasyonlar ve cerrahi yaklaşımlarla ilgilenmekteyim. Geziyi ve doğal yaşamı severim. Motor sporları ve edebiyatla ilgilenirim. Evliyim. İki  kız babasıyım.
DİŞ HEKİMİ - GÜLYA DEMİR
1974 yılında Almanya'nın Frankfurt kentinde doğdum. İlkokul 4. Sınıfa kadar öğrenimimi burada gördüm. Orta ve lise öğrenimimi Denizli’ de tamamladım. 1991 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine kayıt oldum. 1996 yılında mezun oldum.Denizli’ de Uzun yıllar kendi muayenehanemde görevimi sürdürdüm. 

2004 doğumlu ikizlerim var. Okul yıllarım boyunca çeşitli spor dalları ile ilgilendim. Kafkas halk dansları konusunda lisans aldım ve folklor ekiplerinde görev aldım. Merkez Diş Kliniğinin hizmete girmesinden bu yana diş hekimlik görevimi burada sürdürüyorum.
DİŞ HEKİMİ - BETÜL TATAR TÜZÜNOL
1987 Gümüşhane doğumluyum. İlk öğretim ve liseyi Denizli' de okudum. 2011 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi' nden mezun oldum. Merkez Diş Kliniği' nde diş hekimliği görevimi sürdürmekteyim. 

Mesleki açıdan özellikle çocuk hastalarla ilgilenmekteyim. Boş zamanlarımda kitap okumayı ve ney üflemeyi severim. İş dışında çeşitli sivil toplum örgütlerinde görevler almaktayım. Evliyim ve 1 erkek çocuk annesiyim.
DİŞ HEKİMİ - ARZU ÇİPLİ ÜSTÜN
1970 yılında Ankara' da doğdum. Orta ve lise eğitimimi Ankara' da tamamladım. 1993 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi' nden mezun oldum. Erzurum , Bursa ve İstanbul'da serbest diş hekimi olarak mesleğimi icra ettim. 2012 yılından bu yana Merkez Diş ailesiyle birlikte çalışmaktayım. 
Estetik diş hekimliği ile özel olarak ilgilenmekteyim. 
Evliyim ve 2 kız çocuğu annesiyim. 
DİŞ HEKİMİ - DÜNDAR ALPARSLAN
1965 yılında Denizli'de  doğdum.İlk,orta ve lise eğitimimi Denizli'de,  üniversite eğitimimi Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde tamamladım.1990-1991 yılları arasında Mardin Nusaybin'de Diş Tabip Asteğmen olarak askerlik görevimi tamamladıktan sonra Isparta'da  2 yıl muayenehane işlettim.1993 yılında Denizli'de açtığım muayenehanemi 2009 yılında kapatarak  Sadem Diş Polikliniği'ne girdim. 02.04.2015 tarihinde  Sadem'den ayrılıp Merkez Diş Polikliniği  ailesine katıldım. Evli ve 14 -18 yaşlarında  2  erkek çocuk babasıyım. Kitap okumayı, yürüyüş ve spor yapmayı severim.
DİŞ HEKİMİ - ZEYNEP MADAN YILDIZ
1992  Yılında  Uşak  Eşme’de doğdum. İlköğretimi Eşme‘de tamamladıktan sonra, liseyi Uşak Fen Lisesinde bitirdim. Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği  Fakültesinden mezun oldum. Mesleki açıdan koruyucu Diş Hekimliği  uygulamaları, estetiksel yaklaşımlar ve çocuk hastalarla özel olarak ilgilenmekteyim. Boş zamanlarımda keman çalmayı, kitap okumayı severim. Evliyim.
DİŞ HEKİMİ - MERYEM ÖZKAN
1993  yılında  Afyon /Dinar’da   doğdum. Denizli  Anadolu  Lisesinden  mezun olduktan  sonra  2012 Yılında  Isparta  Süleyman  Demirel  Üniversitesi’nde Diş  hekimliği  eğitimine başladım.
Pekçok   mesleki  kongre  ve  seminere  katıldım.Özellikle estetik  diş  hekimliğiyle  ilgili  çalışmalara  ilgi  duymaktayım; halen  Merkez  Diş  Kliniğinde  mesleki  kariyerime  devam  etmekteyim.
3  çocuklu  ailenin  en küçük  ferdiyim.Bekarım, boş  zamanlarımda  kitap  okumayı, seyahat  etmeyi   ve sosyal  faaliyetlere   katılmayı  severim.Mesleki  açıdan  özellikle  pediatrik (çocuk)  hastalar,  estetik  ve konservatif   ( koruyucu ) Diş Hekimliğiyle  ilgilenmekteyim.