Hakkımızda
Kliniğimiz kent merkezinde tümüyle kendi kullanımına ait özel düzenlenmiş binası ile Saltak Caddesi üzerinde özel ve kamu sağlık kuruluşlarının yoğun olarak yer aldığı hastaneler bölgesinde yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı kolay olduğu gibi hemen yakınında yer alan çok katlı belediye otoparkı ile de özel araç sahiplerine kolaylık sağlamaktadır. Girişte yer alan bahçesi ile sıcak ve sempatik bir karşılama sunan klinik çağdaş diş hekimliğine uygun olarak tasarlanmıştır.

Hizmet devamlılığını sağlamak ve kaliteyi yüksek standartta sunmak için yapının bitişiğine özel ünite hazırlanmıştır. 3 katlı klinikte 10 ünite ile hizmet verilmektedir. 

Kliniğimizin 2. Katında geniş bir alan bekleme bölümü olarak düzenlenmiş ve bir köşesinede oyun parkı hazırlanmıştır. Hastalarımızın ve yakınlarının sıkılmadan zaman geçirebilmesi için Tv ünitesi ve bir kütüphane oluşturulmuştur. Tüm dental bölümler kendi içinde müstakil birer diş kliniği olarak tesis edilmiş olup kullanım amacına uygun ekipmanlarla desteklenmiştir. 

Bu amaçla kliniğimizin ilk katı ; Hasta kabul ünitesi, bekleme bölümü, ilk muayene ünitesi, cerrahi ve acil müdahaleler ünitesi, sterilizasyon ve panoramik ünitesi,bilişim ünitesi, servis mutfağı, bakım ünitesi , müdür odası , İkinci Katı ; Bekleme salonu ve kütüphane Çocuk oyun parkı , diş hekimliğinde farklı alanlarda hizmet veren 5 ayrı kliniğimiz ve tıbbi depo, Üçüncü katı Personel mutfağı ,doktor toplantı odası , idari sorumlu odası ve özel uygulama klinikleri ile Halitozis – Periodontoloji klinikleri olarak hastalarımızın hizmetine sunulmuştur.  

VİZYONUMUZ

Güler yüzlü, kaliteli ve sürekli gelişmeyi hedefleyen koruyucu, fonksiyonel, estetik ve tedavi edici ağız ve diş sağlığı hizmetini sunmak.

MİSYONUMUZ

Hizmet alan memnuniyetini sürekli kılan,
Yasal mevzuata bilimsel ve etik kurallara uygun,
En son gelişmeleri ve değişimi takip ederek yenilikleri hizmetlerine yansıtan,
Çalışanlarına, çevreye ve topluma karşı sorumlu,
Kaliteli, ulaşılabilir ve etkin hizmet anlayışıyla,
Tercih edilen bir kurum olarak ağız ve diş sağlığı hizmetini sürekli geliştirmektir.